Home » Reklama gabinet psychologiczny Łódź

Reklama gabinet psychologiczny Łódź

Reklama gabinetu psychologicznego może wydawać się zadaniem trudnym i kosztownym. Jednak jest ona do zrealizowania nawet przy ograniczonym budżecie.

Pomożemy Ci zbudować wizerunek profesjonalisty

Konkurencja wśród psychologów i gabinetów psychologicznych w Łodzi jest duża. Analiza wyników wyszukiwania pokazuje z kolei duże zainteresowanie usługami psychologa w Łodzi: dobry psycholog łódź, terapia dla par łódź, psychoterapia łódź. To daje duże pole do manewru i wdrożenie pełnej strategii promocji online. Dobrze opracowana strategia pozwoli Ci wypromować w Internecie usługi Twojego gabinetu psychologicznego i dotrzeć do odpowiednich odbiorców.

Dlaczego Black Penguin Agency?

Pierwszym krokiem do rozpoczęcia jakichkolwiek działań jest posiadanie strony internetowej. Bez strony internetowej Twój gabinet psychologiczny nie zbuduje zaufania i wizerunku profesjonalisty. Na szczęście zwykła prosta strona na WordPress wystarczy. Naszą strategią jest content marketing, to jest zamieszczanie na blogu firmowym porad, artykułów, infografik. To pozwoli skutecznie zwiększyć ruch na stronie internetowej Twojego gabinetu i zbudować wizerunek eksperta. Dodatkowo promując Twoje usługi psychologiczne w Google Ads, za pomocą reklamy na Facebooku, publikując posty na Facebooku i Instagramie, dajemy Ci szansę na pozyskanie nowych klientów, zainteresowanych konkretną usługą z obszaru psychologii (terapia dla par, psycholog rodzinny, terapia psychologiczna, psychoterapia dla par). Dzięki wdrożeniu reklamy w Google Ads i reklama na Facebooku precyzyjnie dotrzemy do klientów na rynku lokalnym, a w szczególności w mieście Łódź.

Zapraszamy do kontaktu. Skutecznie wypromujemy Twój łódzki gabinet psychologiczny w Internecie: