Posiadasz polski sklep w UK? Chętnie pomożemy!

👉 Profesjonalna promocja polskich sklepów z UK 👈

Bez umów i zobowiązań

copywriter, copywriting, pisanie tekstów

Nasza Agencja Marketingu Internetowego "Black Penguin" mieści się w UK. Jeżeli chcesz wypromować swój sklep i dotrzeć do większej liczby odbiorców, nasza oferta jest dla Ciebie.

Powiększenie grona klientów na terytorium UK może wydawać się trudne i kosztowne. Cena usług marketingu internetowego w UK również nie zachęca do wdrażania promocji, gdyż jest wyższa niż w Polsce. Jednak, jeżeli kierujesz swoje produkty głównie do odbiorców polskojęzycznych, nie musisz od razu wdrażać promocji w języku angielskim. Reklama i promocja Twojego sklepu w języku polskim wystarczy, a pomoże Ci dotrzeć do polskiego konsumenta w UK. Warto tu wziąć pod uwagę fakt, iż duża część polskich klientów w UK szuka usług i produktów w swoim języku ojczystym.

  Agencja Marketingu Internetowego "Black Penguin" - co możemy zaoferować Twojemu sklepowi w UK?

  Ofertę kierujemy zarówno do sklepów stacjonarnych, jak i internetowych. Nie ważne, gdzie Twój sklep ma główną siedzibę: Londyn, Leeds, Leicester, Nottingham, Manchester, Glasgow, Edynburg, Dundee, Dunfermline, Rugby, Birmingham, Cardiff, Bristol, Liverpool, Sheffield... Jako agencja marketingu internetowego dobierzemy najskuteczniejszą formę promocji.

  👉 Wypromujemy Twój sklep w kanałach social media (Facebook, Instagram).

  👉 Dla Twojego polskiego sklepu internetowego opracujemy i zredagujemy wysokiej jakości i wyłącznie unikalne opisy produktów, zoptymalizowane pod kątem SEO (dla jak najlepszych wyników i skutecznego zwiększenia ruchu z wyszukiwarek).

  👉 Uruchomimy kampanie tekstowe w Google Ads, dla jeszcze lepszej widoczności Twojego biznesu w Internecie.

  Poszukujesz agencji marketingu internetowego w UK? Chcesz wypromować swój sklep internetowy lub stacjonarny w UK? Skontaktuj się z nami. Bez umów i bez zobowiązań.