jak pisać artykuły na blog firmowy

Jak pisać artykuły na bloga i osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarce Google?

 

Blogowanie to nie tylko popularne hobby, ale także lukratywny biznes dla wielu osób. Aby jednak blog cieszył się sukcesem, musi być on widoczny dla innych. Promować można go na rozmaite sposoby: płatne kampanie Google Ads, Instagram, Facebook. Jednak najlepsza i najbardziej efektywna jest optymalizacja pod SEO. Jak możesz zaprowadzić swoją stronę na szczyt wyników wyszukiwania, gdy konkurencja jest obecnie tak duża?

Czytaj dalej »Jak pisać artykuły na bloga i osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarce Google?
gęstość słów kluczowych a copywriting

Zagęszczenie słów kluczowych. Czy to ma znaczenie?

 

Gęstość słów kluczowych to najprościej rzecz ujmując liczba powtórzeń danej frazy kluczowej na stronie jako procent całkowitej liczby słów na stronie. Jedni specjaliści uważają to za niezbędny element dobrego copywritingu. Dla innych jest to przeżytek, a liczy się przede wszystkim jakość tekstów. Kto ma rację?

Czytaj dalej »Zagęszczenie słów kluczowych. Czy to ma znaczenie?
błędy content marketing strategia

10 błędów w strategii content marketingowej

 

Być może nawet nie słyszałeś/aś o strategii content marketingowej. Prowadzisz blog firmowy samodzielnie. Uważasz, że wystarczające jest publikowanie od czasu do czasu jakiegoś wpisu. Nie warto jednak podchodzić do tematu po macoszemu. Możesz tracić zapał i chęć do pisania, jeżeli nie widzisz efektów działań. Skoro strona nie ma ruchu i klienci nie odwiedzają Twojego sklepu internetowego, coś musisz robić źle. Poznaj 10 najczęstszych błędów w strategii content marketingowej.

Czytaj dalej »10 błędów w strategii content marketingowej
tani copywriter freelancer

Tani copywriter, czyli złudzenie oszczędności

 

Zlecasz super tanio usługę pisania tekstów? Profesjonalny copywriter lub agencje marketingowe oferują wyższą cenę? Pozornie nie ma w tym nic złego. Nie masz żadnych podejrzeń co do niskiej ceny. Uważasz, że to inni zawyżają stawki. Skoro można zyskać teksty za kilka złotych, to czy nie warto z tego skorzystać? Niekoniecznie…

Czytaj dalej »Tani copywriter, czyli złudzenie oszczędności
profesjonalny copywriter czy agencja copywriterska

Agencja copywriterska czy copywriter freelancer

 

Kiedy chcesz zlecić pisanie tekstów usługa copywritingu jest niezbędna. Opisy produktów do sklepu internetowego, treści na strony, czy artykuły na bloga firmowego. Tylko profesjonalny copywriter może rzetelnie wywiązać się z zadania. Mnogość ofert nie ułatwia wyboru. Duże agencje marketingu internetowego, copywriterzy freelancerzy, agencje copywriterskie. Komu najlepiej powierzyć firmowe treści?

Czytaj dalej »Agencja copywriterska czy copywriter freelancer
copywriter specjalizacja, agencja copywriterska

Współpraca z copywriterem. Czy specjalizacja ma znaczenie?

 

Podjęcie współpracy lub zatrudnienie odpowiedniego copywritera to niełatwe zadanie. Na rynku można znaleźć wielu dostawców usług z zakresu copywritingu. Najpopularniejsze z nich to agencje copywriterskie, firmy jednoosobowe, czy copywriterzy freelancerzy. Często priorytetem zamiast jakości okazuje się cena copywritingu za 1000 znaków. Czy copywriter od wszystkiego będzie lepszym wyborem niż osoba mająca swoje specjalizacje?

Czytaj dalej »Współpraca z copywriterem. Czy specjalizacja ma znaczenie?
copywriting ceny, ile kosztuje copywriting 1000 zzs

Ile kosztuje (dobry) copywriting?

 

Wiele osób, planujących zamawiać treści na stronę WWW, zastanawia się: Ile kosztuje copywriting? Jakie są ceny copywritingu? Jakie są stawki za 1000 znaków ze spacjami? Często cena usług copywritera odgrywa kluczową rolę. Niestety tanie teksty, kupowane przez portale dla freelancerów i copywriterów nie zawsze gwarantują najwyższą jakość. Podczas podejmowania decyzji na temat zlecenia usług copywritingu cena powinna być drugim po jakości czynnikiem.

Czytaj dalej »Ile kosztuje (dobry) copywriting?
prowadzenie bloga firmowego

Dlaczego warto prowadzić blog firmowy? Kompletny przewodnik

 

Blog firmowy to sztandarowy przykład content marketingu, czyli marketingu treści. Tego rodzaju promowanie swojej firmy ma już długą tradycję w świecie marketingu internetowego. Blog firmowy to najlepsza alternatywa dla krzykliwych i otaczających nas na każdym kroku przekazów reklamowych i jaskrawych bannerów.

Czytaj dalej »Dlaczego warto prowadzić blog firmowy? Kompletny przewodnik